Projektowanie stron internetowych

Dziś każdy zdaje sobie sprawę z tego, że witryna internetowa jest niezbędnym elementem promocyjnym. Każda firma, z każdej branży, może za pomocą dobrze wykonanej i pozycjonowanej witryny skutecznie reklamować w internecie swoje usługi czy produkty niemalże na całym świecie.

W Mapi Media projektujemy strony dla każdego – od małych, z kilkoma podstronami, po zaawansowane i rozbudowane serwisy.
W zależności od branży w jakiej działasz i od specyfiki grupy docelowej Twoich produktów lub usług projektujemy strony tak, by zapewniała Ci jak największe zyski.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strony internetowe
Sklepy internetowe
Wsparcie techniczne i marketing

Jak współpracujemy tworząc strony internetowe?

 

Darmowa wycena, dostosowanie projektu do budżetu klienta. Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom – dotyczących systemu, wyglądu i niezbędnych funkcjonalności, także pod kątem Twoich przyszłych działań marketingowych. Niezależnie czy chodzi o prostą i budżetową stronę firmową czy rozbudowany sklep – oddamy w twoje ręce witrynę, która będzie pracować na Twoją korzyść. Na etapie projektowym, nasi specjaliści służą również wsparciem SEO i SEM – aby witryna była dostosowana do wymagań wyszukiwarek, a reklamy AdWords miały sens i konwertowały.

 

Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego lub wybór gotowych rozwiązań wraz z dostosowaniem layoutu do wymagań klienta. Przygotujemy responsywny layout o nowoczesnym wyglądzie i strukturze dostosowanej do Twoich potrzeb.
 

Wdrożenie projektu, optymalizacja serwisu (szybkość działania strony, konfiguracja dla wyszukiwarek), instalacja na docelowym serwerze oraz przeszkolenie z obsługi serwisu. Oddajemy w Twoje ręce witrynę, w pełni przygotowaną do realizacji Twoich celów biznesowych.

 

Masz pytanie dotyczące projektu strony lub sklepu? skontaktuj sie z nami

ul. 11 Listopada 78/6a
43-300 Bielsko Biała
tel. +48 33 488 02 18
kom. +48 534 700 975, +48 533 947 007
tel. angielski 0 161 768 0212*
*połaczenia z Anglii w/g stawek lokalnych
email: [email protected]

 

Nasze strony tworzymy w oparciu o popularne systemy zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na swobodne zarządzanie i rozwijanie strony – w miarę rozwoju Twojej firmy, będziesz mógł równolegle rozwijać istniejącą witrynę.

projektowanie stron

Dlaczego warto nam powierzyć projektowanie Twojej witryny?

Stworzymy dla Ciebie serwis przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych (HTML5, CSS3, PHP, ASP.NET). Każda stworzona przez nas strona jest responsywna (dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich, jak tablety czy smartfony).

Dbamy o niepowtarzalny i estetyczny design, który doskonale współgra ze specyfiką Twojej firmy, i jak najlepiej eksponuje jej ofertę. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie naszych Klientów.

Jednak najważniejszym aspektem każdej strony, nad którą pracujemy, jest spełnienie norm i zasad WebUsabilty. Priorytetem strony internetowej jest przyjazność dla użytkownika, toteż projektujemy strony WWW tak, aby były przejrzyste i nie przysparzały kłopotów w poruszaniu się po nich.

Ponadto, strony internetowe, które tworzymy są w pełni zoptymalizowane, czyli gotowe do pozycjonowania i prowadzenia dla nich kampanii AdWords. Zobacz naszą ofertę na pozycjonowanie.