Agencja Interaktywna Mapi Media

Mapi Media  powstało w 2012 roku, jako mała firma, która początkowo świadczyła usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Wraz z rozwojem zwiększyliśmy obszar naszej działalności. Obecnie w naszej ofercie znajdują się budowa i projektowanie stron internetowych, tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych oraz wszystko, co niezbędne by nasi klienci mogli bezpiecznie i skutecznie prowadzić biznes w sieci.

Zespół pozycjonerów i projektantów stron internetowych Mapi Media

Współpracujemy ze zdolnymi grafikami, doświadczonymi programistami, firmami reklamowymi oraz zdolnymi freelancerami. Cały czas zdobywamy cenne doświadczenia zarówno na rynku Brytyjskim – z oddziałem w Manchesterze oraz w Polsce – oddział Bielsko – Biała.

Nasza praca jest naszą pasją a nie tylko „pracą dla pracy”. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą nawiązywać współpracę z profesjonalistami z doświadczeniem, którym można zaufać.

Poznaj nasz zespół!

Mariusz Kuryło
Posiada długoletnie doświadczenie w SEO, zajmuje się audytami i optymalizacją witryn (w tym e-commerce), a także kampaniami PPC i planowaniem strategi obecności w sieci. Lubi analitykę internetową, tabelki, zielone wskaźniki konwersji. W wolnym czasie zajmuje się grafiką i webdesignem. Nie ma wolnego czasu.

Joanna Brom
Dni spędza na Facebooku, noce – na Twitterze. Specjalistka ds. social media – tworzy strategie, opracowuje content, kreuje oprawę graficzną i prowadzi kampanie reklamowe. Po pracy pisze bloga o kulturze popularnej. Nałogowo ogląda seriale, uwielbia bawić się tabletem graficznym i ma w planie napisanie książki.

Mateusz Biegun
W Mapi Media zajmuje się planowaniem i wdrażaniem strategii w sieci wyszukań oraz analizą stron klientów. WordPressa zna jak własną kieszeń, posiada certyfikat Google Analytics. Ma duże doświadczenie w pracy z angielskim klientem. W wolnym czasie zajmuje się szeroko zakrojoną hodowlą dwóch kotów. Jest pasjonatem niszowych gier komputerowych.

Szymon Hałat
Front End Developer z wieloletnią praktyką w branży. Zajmuje się  tworzeniem i projektowaniem responsywnych stron internetowych oraz aplikacji w JavaScript. Gdyby miał milion dolarów na koncie, zostałby Batmanem.

Matt Stanaszek
Student. Copywriter, bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym oraz użytkowym, tworzenie oraz tłumaczenia tekstów zaplecza z uwzględnieniem niuansów językowych (myśli po angielsku:)).

Magda Stanaszek
Doświadczony grafik, specjalizujący się w tworzeniu grafiki dla stron internetowych oraz banerów reklamowych.

Ilona Stawowczyk
Polonistka ze sporym doświadczeniem w copywritingu. Tworzy wysokiej jakości teksty na potrzeby stron klienta i zapleczy, a także prowadzi i opiekuje się blogami. Klawiatura jest naturalnym przedłużeniem jej osoby.